Narty

Tworzymy świetną bazę noclegową dla miłośników śnieżnego szaleństwa, ze względu na lokalizację - na tyle blisko, że do najbliższych 12 wyciągów dojdziesz i dojedziesz nie łapiąc zadyszki, ale oddaloną, że nie przeszkadza hałas, tłum oraz zapchane parkingi. Inną bardzo cenną informacją dla osób niezmotoryzowanych, eko lub chcących przy okazji zimowych szaleństw rozgrzać się gorącym grzańcem bądź herbatą góralską, jest odległość do głównego węzła komunikacyjnego, z którego dojedziesz w każde atrakcyjne miejsce regionu, znajduje się 200m od naszego Ośrodka.
Kraina śnieżnego sportu na wyciągnięcie ręki!
Najbliżej naszego Ośrodka znajduje się kompleks 12 wyciągów na Wierchu Olczańskim, gdzie najbliżej położony wyciąg znajduje się 600m od nas, idąc piechotą można przejść skrótem i wtedy odległość skracamy do 400m. Tam znajduje się kilkanaście wyciągów orczykowych o różnym stopniu nachylenia, m.in. Ufo, Zwyrtlik oraz dobrze znana szusującym Turnia - wyciąg krzesełkowy.
Przy tym kompleksie działają różne szkoły narciarskie, polecamy Szkołę Narciarsko - Snowboardową SkiArt liczącą 10 instruktorów narciarstwa oraz 4 snowboardu. Mieszkając w naszym Ośrodku przysługuje Państwu 10% zniżka na zajęcia w Szkole SkiArt.